3. tekma v Fire combatu

V soboto 14. junija se je v organizaciji gasilcev iz Moravč, odvijala 3. tekma državnega prvenstva v gasilski disciplini. Preko celega dneva se je na tekmovalnem poligonu zvrstilo 54 prijavljenih dvojic v petih kategorijah. Med postojnskimi dvojicami sta v popoldanskih urah na progo najprej odšla Andrej in Luka Tratnik, in s časom 2.05 osvojila 4. mesto v kategoriji nad 30 let. Žal sta jima samo dve sekundi zmanjkali do srebrne medalje. Anže in Sandi sta svoj nastop začela zelo hitro. Ampak sta plačala davek in posledično imela smolo z odpeto spojko pri polaganju cevovoda. Vseeno sta osvojila 9. mesto. Vražji Petri sta suvereno opravili s progo v dobrih treh minutah in pol ter zmagali v ženski kategoriji. Andrej in Martina sta na hitri progi, s časom 2 minuti in 18 sekund postavila nov najboljši čas v mešani kategoriji. Luka in Petra M. sta bila uvrščena na 5. mesto in Anže ter Petra J. na 4. mesto. Po slabi polovici sezone, sledi krajši premor do 3. avgusta, kjer bo 4. tekma v vroči Spodnji Polskavi na Štajerskem.