Tekmovanje Gasilske zveze Postojna

V soboto 24. septembra je v Košani potekalo tekmovanje Gasilske zveze Postojna. V dopoldanskem času je najprej nastopilo 26 desetin v pionirski in mladinski konkurenci. Pionirji in pionirke so tekmovali v vaji z vedrovko, štafeti s prenosom vode in razvrščanju. Med 12 ekipami so naši pionirji zasedli 5. in 9. mesto. Mladinci so tekmovali v vaji s hidrantom in vaji razvrščanja. Postojnčani so med osmimi ekipami dosegli 7 .mesto. Med štirimi ekipami, so postojnske mladinke osvojile odlično 3. mesto.

V popoldanskem času so se na tekmovališču zvrstili člani in članice. 23 desetin je tekmovalo v vaji z motorno brizgalno in vaji razvrščanja. Članice A so med osmimi ekipami osvojile 5. mesto. V kategoriji članic B, so naše članice zmagale. Med devetimi ekipami članov A, so naši člani ostali tik pod zmagovalnimi stopničkami in osvojili nehvaležno 4. mesto. Med petimi ekipami so člani B osvojili 5. mesto, in s tretjim časom dneva so člani B PGD Postojna zmagali.

Iz celotne Gasilske zveze je v celem dnevu tekmovalo čez 500 gasilk in gasilcev. Iz našega društva pa devet desetin v mladinskih in članskih kategorijah s preko 90 člani in članicami.

Čestitke vsem skupaj za trud na vajah in dosežene uvrstitve.

14435036_10210856326232379_2979907596300458140_o

GALERIJA SLIK