Uspešen nastop dvojic v Logatcu

V soboto 31. maja se je v organizaciji PGD Dolenji Logatec, v centru Vojnih veteranov odvijala druga tekma za državno prvenstvo v Fire Combatu. Od jutra do poznih popoldanskih ur je nastopilo preko 49 parov širom Slovenije. V najmočnejši kategoriji do 30 let sta Anže in Sandi kljub kazenskim točkam osvojila 6. mesto. V mešanih dvojicah je nastopilo rekordnih 13 ekip. Luka in Petra sta osvojila 5. mesto, Martina in Andrej 3. ter Anže in Petra odlično 2. mesto. Andrej in Martina sta bila nazadnje premagana na zadnji tekmi DP v letu 2011. Trenutno zaostajata za vodilnim parom iz Litije za točko. Andrej in Luka sta v nastopu brez kazenskih točk osvojila visoko 2. mesto in trenutno sta v skupnem seštevku v kategoriji nad 30 let na 1. mestu. Petri sta se v ženski kategoriji uvrstili na 2. mesto. Naslednja tekma bo čez 14 dni v Moravčah.